top of page
mandaly_pozadi2.jpg

Celotelová relaxačná masáž
TELO A DUŠA

Potešte svoje telo a dušu s našou výnimočnou masážou! Nechajte sa uniesť do sveta hlbokého relaxu a znovuzrodenia.

Ponúkame vám jedinečný zážitok, ktorý vám pomôže objaviť nový spôsob uvoľnenia a harmonizácie tela a duše.

 

Celotelová relaxačná masáž Telo a Duša je však oveľa viac ako len bežná masáž - je prekvapivá a jedinečná. Používame jemné a pomalé techniky, ktorými vyvažujeme vaše energetické centrá (čakry) a harmonizujeme energiu vášho tela, aby mohla vitálne prúdiť. Podporujeme vašu chuť do života a zjemňujeme vaše zmysly. Naša masáž nielen uvoľňuje vaše kĺby a chrbticu, ale dodáva vám aj novú energiu a radosť zo života. Pravidelným využívaním masáže harmonizujete a ozdravujete svoje telo i dušu.

 

Príďte si i vy oddýchnuť a objaviť nový spôsob relaxácie.

Výhody celotelovej relaxačnej masáže Telo a Duša s aromaterapiou:

 • Uvoľnenie a relaxácia svalov po celom tele

 • Zlepšenie cirkulácie krvi a získanie nového prílevu energie

 • Masáž prispôsobíme vašim individuálnym potrebám a preferenciám

 • Použitie esenciálnych olejov najvyššej kvality pre ešte väčšie uvoľnenie svalov

 • Hudba a harmonické prostredie vytvorené masérkou podporujú váš hlboký oddych a úplné pohrúženie do relaxácie

 • Jedinečný zážitok a pocit celkového uvoľnenia

 • Holistický prístup k relaxácii tela a duše

 • Vyváženie energetických centier a harmonizácia energie tela

 • Iná, no účinná a príjemná masáž, na ktorú nie ste zvyknutí

Okrem toho, masáž podporuje jemná hudba, ktorá vás prenesie do stavu hlbokého oddychu. Vaša masérka je v stave hlbokého napojenia na proces masážneho ošetrenia a vytvára pre vás harmonické prostredie.

Pri masáži si nechávate na sebe spodnú bielizeň a na zakrytie používame sarong (veľký šatku). Pravidelným využívaním tejto masáže si budete nielen harmonizovať a ozdravovať svoje telo, ale zároveň si užijete jedinečný zážitok.

Veríme v holistický prístup k zdraviu a pohode. Naše masáže nielen fyzicky uvoľňujú svaly, ale tiež posilňujú vašu mentálnu a emocionálnu rovnováhu. Každý z našich klientov je pre nás jedinečný, a preto prispôsobujeme masáž individuálnym potrebám a preferenciám. Naše masérky sú školené a skúsené, aby vám poskytli tú najlepšiu možnú starostlivosť.

Pri návšteve nášho štúdia sa môžete tešiť na príjemné prostredie, kde vás privíta harmonická atmosféra a relaxačná hudba. Každý detail je starostlivo premyslený, aby vaša masáž bola skutočnou výživou pre telo aj dušu.

Tešíme sa na vašu návštevu a možnosť priniesť vám nový spôsob relaxácie a znovuzrodenia. Nechajte sa uniesť vlnou pokoja a uvoľnenia a objavte, ako masáž dokáže oživiť vaše telo aj dušu.

"Celotelová Relaxačná masáž s aromaterapiou, meditáciou a príjemnou hudbou bola jedinečným zážitkom. Masáž bola veľmi uvoľňujúca a pomohla mi zbaviť sa stresu a napätia v tele. Aromaterapia bola tiež veľmi účinná a príjemne voňala. Vôňa esenciálnych olejov sa jemne šírila po celej miestnosti, čo mi pomohlo vytvoriť relaxačné a príjemné prostredie."

Miro

"Chcem sa vyjadriť k profesionalite a k ľudskému prístupu masérky pri Relaxačnej masáži s aromaterapiou, meditáciou a príjemnou hudbou. Celkovo som si masáž veľmi užil a cítim sa uvoľnený. Určite by som ju odporučil každému, kto hľadá spôsob, ako sa zbaviť stresu a napätia v tele a zároveň si užiť príjemné chvíle relaxácie."

Patrik

"Masáž bola veľmi účinná a pomohla mi zbaviť sa myšlienok a sústrediť sa na prítomný okamih. Pri tejto masáži s meditáciou som si uvedomila, ako dôležité je v našom živote zastaviť sa a oddýchnuť si, a že si musíme nájsť čas na relaxáciu a na starostlivosť o seba."

Daniela

Ceny a dĺžky masáže

Aby masáž dosiahla svoj plný potenciál a priniesla vám skutočné výhody, odporúčame, aby bola minimálne 60 minút dlhá. Ešte lepšie urobíte, ak si zvolíte masáž trvajúcu 90 minút či 120 minút, pretože vďaka dlhšiemu času sa ešte hlbšie môžete zrelaxovať, uvoľniť svaly a dosiahnuť väčšiu harmonizáciu tela a duše. Dlhšia doba masáže umožňuje masérkam vykonávať techniky s väčšou starostlivosťou a precíznosťou.

 

Je to čas venovaný výhradne vám, aby ste sa mohli úplne odovzdať zážitku a vychutnať si oázu dotykov a staroslitovsti. Takže, ak si želáte naozaj hlboký a prospievajúci zážitok z masáže, odporúčame vám zvoliť 90 či 120-minútovú masáž, ktorá vám poskytne dostatok času na úplné uvoľnenie a regeneráciu tela a duše.

NAŠE MASÁŽNE OŠETRENIE OBSAHUJE:

Dĺžka masáže + 30min rozhovor/konzultáciu navyše zdarma

 • Nápoj, rozhovor, sprcha – táto časť nie je zahrnutá do času trvania masáže

 • Relaxačný pozdravný rituál

 • Naladenie sa na životnú energiu

 • Jemná a veľmi príjemná masáž celého tela

 • Aromaterapia s vysoko kvalitnými esenciami doTERRA

 • Záverečná relaxácia s rituálom

 

Prvky masáže používame individuálne a intuitívne podľa naladenia každého človeka. To znamená, že každá masáž je jedinečná, s odlišným priebehom a to v rámci daných postupov. Táto masáž je tiež veľmi vhodná počas tehotenstva.

 

CENA:

 • Pre jednotlivcov
  60 min / 75 €

  90 min / 100 €
  120 min / 135 €
  150 min / 160 €
  180 min / 185 €

  + zdarma 30 min konzultácia/rozhovor pred masážou

 

 • Pre páry
  60 min / 150 €

  90 min / 200 €
  120 min / 270 €
  150 min / 320 €
  180 min / 370 €

  + zdarma 30 min konzultácia/rozhovor pred masážou

Ak si neviete vybrať, kontaktujte nás. Radi vám pri výbere poradíme. :)

 

Tešíme sa na vašu návštevu a príležitosť poskytnúť vám skutočný zážitok znovuzrodenia.

Kto vás bude rozmaznávať

Xenie_zakladatelka_garantka_Savitryi.jpg

XENIE

Nedeľa a pondelok

od 12:00

na objednanie 24h vopred

Lucka_zo_Savitryi

LUCIA

Streda, piatok a sobota

od 12:00

na objednanie 24h vopred

Marta_zo_Savitryi_edited.jpg

MARTA

Utorok a štvrtok

od 16h

na objednanie 24h vopred

bottom of page