top of page

Lektori výcviku

"Múdrosť je skrytá v každej skúsenosti a v každej veci, ktorú vedome prežívame. Celý svet je knižnicou, otvorenou pre tých, ktorí si dovolia vedome žiť."

Xenie, kniha Tan*trické zasvätenia životom

tím_holistickeho_vycviku_savitryi.jpg

Zoznámte sa s nami

Xenie Suhayla Komers
Hlavná lektorka a garantka výcviku

Zakladateľka značky a tan*tra chrámu Sávitryí, majsterka tan*try a učiteľka vedomého dotyku. Osho sanjásin Ma prem Sávitryí. Masérka, akreditovaná koučka, terapeutka a majsterka Reiki. Autorka konceptu Tan*tra masáží Sávitryí a Holistického výcviku Sávitryí. Vyštudovala strednú odbornú školu strojárenskú. Absolvovala výcvik Systému celistvého vlnového pohybu N. Kudrjaševa, školu Ájurvédy a Ájurvédskej masáže, Thajskú masáž. Má celoživotnú prax v meditácii - bohaté skúsenosti získané individuálnymi meditačnými technikami v Sahare, v Afrike, v Indii. Založenie Tan*trických chrámov Sávitryí.

Zoznámte sa s nami

Marianna Púšová
Lektorka výcviku

Marianna_zo_Savitryi (3).jpg

Masérka Tan*tra Sávitryí masáží, terapeutka, lektorka a sprievodkyňa meditácií. Zakladateľka dcérskeho chrámu Tantra Sávitryí Nitra. Absolventka výcviku masáží a terapií Tan*tra Sávitryí, absolventka výcviku u Andrewa Barnesa – Tan*trické odzbrojenie tela a Celotelový energetický orgazmus, terapie metódou RUŠ, kurzov Systému celistvého vlnového pohybu Nikolaja Kudrjašova, kurzu Pranic Healing 1, seminárov od Marka Dzirasu, Andyho Winsona, Luisy Muratori, Míšy Líškovej, kurzy športovej a klasickej masáže.

Zoznámte sa s nami

Veronika
Asistentka výcviku

Veronika_zo_Savitryi.jpg

Žena, matka, tan*trická masérka, lektorka a neformálna líderka, večná študentka života. Absolventka Filozofickej fakulty UK. Absolventka kurzu Mohendžodáro – tan*trickej ženskej jogy, programu Esencie Bohyne, tan*tra pre ženy podľa Ma Anada Sarity.

Zoznámte sa s nami

Monika
Asistentka výcviku

Monika_zo_Savitryi

Som žena, ktorá hľadá spôsoby, ako si uľahčiť a spríjemniť život a zároveň ostať v pravde. Absolvovala som priemyselný dizajn na STU v Bratislave. Venujem sa astrológii, tan*tre, tarotu, Alexandrovej technike, maľbe.

Zoznámte sa s nami

Igor
Lektor výcviku

Igor

Som lektor výcviku technológie Slovanského cvičenia Pravilo u Roberta Urgelu a Alfa Gravity. Mám 15 rokov praxe v oblasti masáží a fyzioterapie – vlastná prax a tvorba liečebných a ozdravujúcich metód. Študoval som 8 rokov v škole Etikoterapie u Vladimíra Červenáka. 20 ročná prax práce s energetikou človeka od Igora Kalinauskasa.

Som aj autor kníh na témy Bukvica, Cvičenie Pravilo, Hlina – tieto knihy plné osobných úvah, vlastných skúseností pretavených do audiomateriálu si máte možnosť vypočuť. Sú to bytostné úvahy na témy, ktoré som sám prežil, vlastnou skúsenosťou som získal poznanie a predávam ho s pokorou ďalej pre ľudí, ktorí sú na to pripravení.

"Igorova mužská prítomnosť nás ukotvuje do prítomnosti vysokej vibrácie, reality, ku ktorým bežne nemáme prístup. Je akoby vstupnou bránou do jemnohmotných dimenzií, to je jeho veľký dar a výnimočnosť. Stretnutie s Igorom prináša oživenie ľudskej bytosti a jej ukotvenie v priestore." Xenie

Zoznámte sa s nami

Marta Mičáková
Lektorka výcviku

Marta_zo_Savitryi_edited.jpg

Žena, matka, organizátorka, tanečníčka, milovníčka života.

Absolventka UCM v Trnave, odbor Masmediálna komunikácia. Absolventka školy Mohendžodáro-tanrickej ženskej jogy v Oshovom centre v Lažánkach, kurzu Tantrické odzbrojovanie tela a energetický orgazmus od Adrewa Barnesa, kurzu techník od Ma Anada Sarity.

Zoznámte sa s nami

Lucia
Asistentka výcviku

Lucka_zo_Savitryi

Manželka, matka, spisovateľka (FB Skupina Milovníčky pôžitkov), tan*trická masérka a EFT terapeutka. Absolventka viacstupňovej Školy tan*trickej masáže v Sávitryí; Školy popôrodnej duly v Bratislave, Kurzu Emotional Freedom Therapy – Terapeutka energetickej psychológie v centre Milara, kurzov Metamorfnej techniky v centre Inspirala. Vyštudovala sociológiu a sociálnu antropológiu na UK v Bratislave.

Zoznámte sa s nami

Branislav
Asistent výcviku

Brano_zo_Savitryi

​​Som muž, manžel, otec, pokojný bojovník a vyštudovaný aplikovaný matematik. 3 roky som sa venoval autognostickej metóde v podobe etikoterapie, kde sa človek primárne zameriava na sebapoznanie. Absolvoval som rôzne mužské kruhy, meditačné stretnutia Vipassani, stretnutia so šamanom z Ekvadora, kurz čikungu či kraniosakrálnej terapie a 3 roky som v holistickom výcviku Sávitryí. Rád s vami pozdieľam skúsenosti z mojej cesty.

bottom of page