top of page
mandaly_pozadi2.jpg

Holistická senzuálna masáž
DOTYK SÁVITRYÍ

senzualna-masaz-dotyk-savitryi

Holistická senzuálna masáž sa zameriava na vašu celkovú pohodu, vrátane fyzickej aj intímnej, emocionálnej a duchovnej harmónie. Táto masáž je navrhnutá tak, aby vám pomáhala dosiahnuť hlboký zážitok uvoľnenia a pohody vo vašom tele a mysli, a zároveň stimulovala vaše zmysly a intimitu.

 

Príďte si k nám oddýchnuť a objaviť nový spôsob relaxácie.

Niektoré z pozitívnych prínosov Holistickej senzuálnej masáže:

 • Zlepšuje zdravie tela: Masáž Dotyk Sávitryí zlepšuje krvný obeh, podporuje správnu funkciu orgánov a stimuluje lymfatický systém. To vedie k zvýšeniu vitality a energie.

 • Znižuje stres: Masáž Dotyk Sávitryí zmierňuje stres a úzkosť. Hlboká relaxácia, vedomý dotyk, meditatívny stav masérky, vzrušenie a uvoľnenie sú kľúčové prvky tejto masáže, ktoré pomáhajú uvoľniť napätie v tele a zlepšiť náladu.

 • Zvyšuje intimitu a dôveru: Masáž Dotyk Sávitryí pomáha zlepšiť intimitu a dôveru vo vzťahu. Táto masáž vám pomáha prekonať bariéry a bloky, ktoré môžu brániť v spojení s partnerom a zlepšiť kvalitu vášho se*uálneho života.

 • Podporuje celkovú pohodu: Masáž dotyk Sávitryí vám prináša celkovú pohodu a harmóniu živote. Jemne uvoľňuje bloky a napätie v tele a zlepšuje emočnú rovnováhu, čo vedie k lepšej kvalite života.

 • Celkovo Holistická senzuálna masáž Dotyk Sávitryí je veľmi prospešná pre tých z vás, ktorí hľadajú celkovú pohodu a zdravie v svojich životoch

 

Naše odborné a skúsené masérky sa o vás starajú s empatiou, porozumením, rešpektom a dôvernosťou. Vedia láskavo a jasne komunikovať, sú citlivé k vašej intimite a vedia zabezpečiť, aby ste sa cítili pohodlne a bezpečne. 

 

Sú schopné s vami jasne a efektívne komunikovať, vysvetľovať rôzne techniky a postupy a odpovedať na vaše otázky. Vytvárajú a udržujú pozitívnu atmosféru a pomáhajú vám vyjadriť vaše potreby a ciele.

"Masérka bola veľmi profesionálna a prejavovala vysokú úroveň odbornosti. Mala jasnú predstavu o tom, ako má prebiehať celá masáž, a vedela presne, ktoré techniky a postupy použiť na moje lepšie uvoľnenie. Bola veľmi pozorná a reagovala na moje potreby a požiadavky."

Juraj

"Okrem perfektnej masáže som si veľmi vážil ľudský prístup masérky. Bol to skutočne príjemný zážitok, ktorý mi umožnil cítiť sa uvoľnene a pohodlne. Masérka bola veľmi zdvorilá a milá, čo mi pomohlo cítiť sa v pohodlí a bezpečí počas celej masáže. Bola ochotná odpovedať na všetky moje otázky a vysvetľovať mi, ako bude postupovať počas masáže."

Peter

"Chodím do hotel Adria už dlho a rada si doprajem masáže a celkovo relax. Tentoraz som mala možnosť vyskúšať masáž Dotyk Sávitryí a vrelo odporúčam každému, kto hľadá skutočne uvoľňujúci a príjemný zážitok, a kto chce byť v rukách profesionálov, ktorí sa starajú nielen o fyzické zdravie, ale aj o psychický a emocionálny stav. Masérka bola úžasná a celková skúsenosť bola viac ako uspokojivá."

Darina

Ceny a dĺžky masáže

OŠETRENIE OBSAHUJE:

Dĺžka masáže + 15min rozhovor/konzultáciu navyše zdarma

 • nápoj, zoznámenie sa, sprcha – táto časť nie je súčasťou doby trvania masáže

 • úvodný pozdravný rituál, naladenie sa na životnú energiu

 • masáž rukami, v nahote vašej a masérky

 • prijímate masáž, odpočívate a k masérke ste pasívny/a

 • čím dlhšiu masáž si vyberiete, tým dlhšia a detailnejšie bude starostlivosť o vaše telo, vaše intimity a pohlavie budú mať viac pozornosti

 • lepšie zrelaxujete, zažijete viac vzrušenia a budete mať viac životnej energie

 • masáž celého tela

 • masáž intímnych častí

 • vyvrcholenie môže aj nemusí nastať

 • záverečná relaxácia s rituálom

 • sprcha
   

Tradičné prvky masáže Dotyk Sávitryí používame individuálne a intuitívne podľa vášho naladenia. To znamená, že každá masáž je jedinečná, má iný priebeh a to v rámci daných tradičných postupov.

 

CENA:

 • PRE JEDNOTLIVCOV (mužov i ženy)
  90 min / 160 €
  120 min / 200 €
  150 min / 240 €
  180 min / 280 €
  + zdarma 15 min konzultácia/rozhovor pred masážou

 

 • PRE PÁRY
  90 min / 320 €
  120 min / 400 €
  150 min / 480 €
  180 min /  560 €

  + zdarma 15 min konzultácia/rozhovor pred masážou

 

PRAVIDLÁ

Pri našich masážaž Dotyk Sávitryí nejde o akýkoľvek spôsob se*uálneho kontaktu. Vy si užívate pocity svojho tela a ste zameraný/á iba na seba a masérky sa nedotýkate. Ak potrebujete iný zážitok, prosíme, objednajte sa na iné miesto. Ak sa objednávate, súhlasite s týmito pravidlami.

Kto vás bude rozmaznávať

Xenie_zakladatelka_garantka_Savitryi.jpg

XENIE

Bratislava

na objednanie min. 24 h vopred

 

Nitra

na objednanie min. 48h vopred

Marianna_zo_Savitryi (3).jpg

MARIANNA

Nitra

na objednanie min 24 h vopred

 

Bratislava

na objednanie min 48 h vopred

Veronika_zo_Savitryi.jpg

VERONIKA

 

Bratislava

na objednanie min 24 h vopred

bottom of page